מי אני

נעים מאד, יעל

נשואה לקובי ואמא ליהונתן,יואב,יובל ויפתח.
במקביל לאמהות שלי הקפדתי לשמור על עיסוק משמעותי, תורם ונתרם.
בתחילת דרכי המקצועית למדתי אומנות.

את הידע מהלימודים תירגמתי לעבודה עם קשישים במרכזי יום ובתי אבות. את עבודת האומנות ככלי טיפולי הרחבתי לאפיקים נוספים – כמו עבודה עם המשפחות, ליווי קליטה של דיירים חדשים במסגרות השונות, ליווי והתאמת צרכי הקשיש לסביבת מגוריו, התאמת יכולותיו התעסוקתיות ועוד.

אחרי שהות בת 3 שנים במוסקבה, לצורך עבודתו של בעלי, החלטתי שאני חוזרת לסביבת העבודה שאני כל כך אוהבת.

יצאתי ללמוד הנחיית קבוצות וייעוץ פרטני לגיל השלישי במכון אדלר. במקביל למדתי באוניברסיטאת בר-אילן , מסלול דו-שנתי את גישת הטיפול PAIRS ולימודי הטיפול הנרטיבי במכון ברקאי. על הדרך גם עשיתי מאסטר NLP. סיימתי במסלול לוגותרפיה (טיפול דרך משמעות, ויקטור פראנקל) באוניברסיטאת תל אביב ולא יכולתי שלא להמשיך ללמוד עוד ועוד על מנת למצוא את הכלים המדוייקים ביותר לטיפול רגשי באדם המזדקן (כן.. גם אני מזדקנת!) בכובע נוסף אני מלווה רוחנית (הכשרה מקצועית בבית חולים ברזילי מטעם מכון "קשובות") ויוצרת שותפה לפודקאסט "את, אני והזיקנה" (תוכלו להאזין לו כאן באתר!!)

ככל שהרחבתי את השכלתי המקצועית כך גם נשארתי נאמנה לטיפול בבני הגיל המבוגר ופיתחתי שיטה ייחודית לעבודה ריגשית המותאמת לצרכי האדם המבוגר.
בניתי ארגז כלים עצום עבור בני הגיל השלישי המתמודדים עם קשיים פיזיים, ריגשיים,חברתיים, משפחתיים, זוגיים ועוד.

במקביל אני כותבת לעיתונות, מתראיינת בתוכניות רדיו רלוונטיות בנושאי הזיקנה וממשיכה להפיץ את הבשורה שיש חיים מלאים, טובים ומאושרים לצד הגיל הכרונולוגי המתקדם. חברה בוועדה המייעצת לשרה מירב כהן, במשרד לאזרחים ותיקים. כמו כן, שותפה בחברת סטארטאפ מובילה להפגת הבדידות, שפועלת בארץ ובעולם- UNIPER CARE.

במהלך דרכי המקצועית זכיתי להוביל את תחום הגיל השלישי בקהילה- מטעם מכון אדלר ופיתחתי את הכלי הטיפולי "המשיחון" לעבודה על תקשורת מקרבת בקליניקה.

כיום אני מקדמת באהבה גדולה את המפגשים עם אנשים, זוגות ומשפחות בקליניקה למען הטבת החיים בתקופת הזיקנה. מעבירה הרצאות וסדנאות לקהל הרחב ולאנשי מקצוע.

מאמינה גדולה באהבה!!

 

אבל,האמת?!
החשוב מכל – אני אוהבת את העבודה שלי ומאמינה בלב שלם שהיא עוזרת ותורמת רבות לאיכות החיים בגיל השלישי.

מבין לקוחותיי